Tiimi

Tiimillämme on laaja kokemus erilaisista kaupallisten kiinteistöjen johtamis-, vuokraus- ja kehittämistehtävistä, joten vaativatkin toimeksiannot hoituvat meiltä laadukkaasti. Olemme helposti mukautuvaa porukkaa ja pystymme joustavasti vastaamaan muuttuviin tarpeisiin. Tiimissämme on vahva kehittymisen kulttuuri, haastamme itsemme päivittäin – ja asiakkaitammekin satunnaisesti.

Antti Aspholm
Antti Aspholm
Partner (KTM, LKV)

antti.aspholm@avanto.fi
+358 400 280 400

Sanna Paukku
Sanna Paukku
Partner (DI, KJs, LKV)

sanna.paukku@avanto.fi
+358 50 363 0502

Liisa Lukkari
Liisa Lukkari
Partner (DI, LKV)

liisa.lukkari@avanto.fi
+358 44 329 3956

Laura Merisalo
Laura Merisalo
laura.merisalo@avanto.fi
+358 40 185 6559
Mika Hakkarainen
Mika Hakkarainen
mika.hakkarainen@avanto.fi
+358 50 515 0717
Jorma Koukkunen
Jorma Koukkunen
jorma.koukkunen@avanto.fi
+358 50 367 3602
Roosa Paanala
Roosa Paanala
roosa.paanala@avanto.fi
+358 44 970 5625
Kaisa Watts
Kaisa Watts
kaisa.watts@avanto.fi
+358 40 416 0943
Elisa Wall
Elisa Wall
elisa.wall@avanto.fi
+358 40 754 7888

Oletko kiinnostunut liittymään tiimiimme?

Jätä meille avoin hakemus, niin palaamme asiaan.

Ota yhteyttä