PALVELUMME

Laadukas yksilöllinen kiinteistöjohtamispalvelu alkaa aina asiakkaan tarpeiden tarkasta analysoinnista. Räätälöimme palvelukonseptin asiakkaan tarpeiden mukaiseksi. Johdamme kiinteistöjä vastuullisesti ja vakaalla ammattitaidolla kiinteistön elinkaari ja markkinatilanne huomioiden. Nopea reagointi vuokralaisten tarpeisiin johtamissamme kiinteistöissä on meille kunnia-asia.

ASIAKKAITAMME

TIIMI

Meillä Avannossa on tekemisen meininki. Olemme helposti mukautuvaa porukkaa ja pystymme joustavasti vastaamaan muuttuviin tarpeisiin. Tiimissämme on vahva kehittymisen kulttuuri, haastamme itsemme päivittäin – ja asiakkaitammekin satunnaisesti.

Antti Aspholm

Antti Aspholm

Partner (KTM, LKV)

Ota yhteyttä +358 400 280 400 / antti.aspholm@avanto.fi

Liisa Lukkari

Liisa Lukkari

Partner (DI, LKV)

Ota yhteyttä +358 44 329 3956 / liisa.lukkari@avanto.fi

Sanna Paukku

Sanna Paukku

Partner (DI, KJs, LKV)

Ota yhteyttä +358 50 363 0502 / sanna.paukku@avanto.fi

Joonas Arnberg

Joonas Arnberg

Property Manager (LKV)

Ota yhteyttä +358 50 312 0482 / joonas.arnberg@avanto.fi

Laura Merisalo

Laura Merisalo

Property Manager

Ota yhteyttä +358 40 185 6559 / laura.merisalo@avanto.fi

Johanna Ristimäki

Johanna Ristimäki

Property Manager

Ota yhteyttä +358 40 524 6651 / johanna.ristimaki@avanto.fi

Mika Hakkarainen

Mika Hakkarainen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 50 515 0717 / mika.hakkarainen@avanto.fi

Annmari_puoliv

Annmari Kallioinen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 50 380 8223 / annmari.kallioinen@avanto.fi

Antti-Ville

Antti-Ville Haapanen

Account Manager

Ota yhteyttä +358 40 643 4022 / antti-ville.haapanen@avanto.fi

Jorma Koukkunen

Jorma Koukkunen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 50 367 3602 / jorma.koukkunen@avanto.fi

Sami Kaartinen

Sami Kaartinen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 40 350 4564 / sami.kaartinen@avanto.fi

TARINA

Tehokkaammin. Mukavammin. Paremmin. Ajatuksella. Yhdessä.

Idea uudesta tavasta toimia syntyi eräänä talvisena viikonloppuna, kun päädyimme keskustelemaan syvällisemmin omista havainnoistamme kiinteistöjohtamisen tehtäväkentässä ja näkemyksistämme toimialan tulevista tarpeista. Pitkään jatkunut työskentely yhdessä oli jo valmiiksi hitsannut meidät yhteen ja koimme kaikki tarvetta tehdä työtä entistäkin asiakaslähtöisemmin.

Huomasimme olevamme yksimielisiä siitä, että laadukkaan ja yksilöllisen kiinteistöjohtamispalvelun arvo kumpuaa palvelun tilanne- ja asiakaskohtaisesta räätälöinnistä sekä palvelukokonaisuuden joustavuudesta tilanteiden muuttuessa. Koimme kiinteistöjohtamisen toimialan kaipaavan uutta näkökulmaa: uutta toimijaa, joka keskittyy toteuttamaan kiinteistöjohtamista asiakaslähtöisen tilannekartoituksen kautta, tuottaen kiinteistön omistajalle ja käyttäjille selkeää lisäarvoa. Syttyi idean liekki yhteisestä yrittämisestä, ajatuksesta toteuttaa asioita hieman eri tavalla.

Yhdistämällä vankka ammattitaito, kolme persoonaa erilaisine vahvuuksineen sekä yhteinen näkemys, syntyi Avanto Property Team.

– Antti, Liisa ja Sanna

YHTEYSTIEDOT

Jos haluat keskustella palveluistamme lisää tai haluat pyytää tarjousta, olethan yhteydessä Antti Aspholmiin.

SÄHKÖPOSTI

team@avanto.fi
tai muodossa
etunimi.sukunimi@avanto.fi

PUHELIN

+358 400 280 400 (Antti Aspholm)

POSTIOSOITE

Avanto Property Team Oy
Bolero Business Park
Atomitie 2C
00370 Helsinki