PALVELUMME

KIINTEISTÖJOHTAMINEN.

Olemme erikoistuneet toimisto-, liike- ja logistiikkakiinteistöjen johtamiseen.

KIINTEISTÖVARALLISUUS.

Tarjoamme vankkaa vuokrauksen osaamista asiakkaidemmme käyttöön.

ASIANTUNTIJAPALVELUT.

Tarjoamme myös muita asiantuntijapalveluita muun muassa hankekehittäjille ja käyttäjäorganisaatioille. Ota yhteyttä, niin keskustellaan kuinka voimme palvella.

ASIAKKAITAMME

TIIMI

Antti Aspholm

Antti Aspholm

Partner (KTM, LKV)

Ota yhteyttä +358 400 280 400 / antti.aspholm@avanto.fi

Liisa Lukkari

Liisa Lukkari

Partner (DI, LKV)

Ota yhteyttä +358 44 329 3956 / liisa.lukkari@avanto.fi

Sanna Paukku

Sanna Paukku

Partner (DI, KJs, LKV)

Ota yhteyttä +358 50 363 0502 / sanna.paukku@avanto.fi

Joonas Arnberg

Joonas Arnberg

Property Manager (LKV)

Ota yhteyttä +358 50 312 0482 / joonas.arnberg@avanto.fi

Laura Merisalo

Laura Merisalo

Property Manager

Ota yhteyttä +358 40 185 6559 / laura.merisalo@avanto.fi

Johanna Ristimäki

Johanna Ristimäki

Property Manager (DI)

Ota yhteyttä +358 40 524 6651 / johanna.ristimaki@avanto.fi

Mika Hakkarainen

Mika Hakkarainen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 50 515 0717 / mika.hakkarainen@avanto.fi

Annmari_puoliv

Annmari Kallioinen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 50 380 8223 / annmari.kallioinen@avanto.fi

Juha Juvonen

Juha Juvonen

Property Manager

Ota yhteyttä +358 40 556 4484 / juha.juvonen@avanto.fi

Antti-Ville

Antti-Ville Haapanen

Asiakkuuspäällikkö

Ota yhteyttä +358 40 643 4022 / antti-ville.haapanen@avanto.fi

Soila-rajattu-11

Soila Rantala

Talousjohtaja

KTM, KHT-tilintarkastaja. Toimii yrityksessä FinCount Oy.

TARINA

TEHOKKAAMMIN. MUKAVAMMIN. PAREMMIN. AJATUKSELLA. YHDESSÄ.

Idea uudesta tavasta toimia syntyi eräänä talvisena viikonloppuna, kun päädyimme keskustelemaan syvällisemmin omista havainnoistamme kiinteistöjohtamisen tehtäväkentässä ja näkemyksistämme toimialan tulevista tarpeista. Pitkään jatkunut työskentely yhdessä oli jo valmiiksi hitsannut meidät yhteen ja koimme kaikki tarvetta tehdä työtä entistäkin asiakaslähtöisemmin.

Huomasimme olevamme yksimielisiä siitä, että laadukkaan ja yksilöllisen kiinteistöjohtamispalvelun arvo kumpuaa palvelun tilanne- ja asiakaskohtaisesta räätälöinnistä sekä palvelukokonaisuuden joustavuudesta tilanteiden muuttuessa. Koimme kiinteistöjohtamisen toimialan kaipaavan uutta näkökulmaa: uutta toimijaa, joka keskittyy toteuttamaan kiinteistöjohtamista asiakaslähtöisen tilannekartoituksen kautta, tuottaen kiinteistön omistajalle ja käyttäjille selkeää lisäarvoa. Syttyi idean liekki yhteisestä yrittämisestä, ajatuksesta toteuttaa asioita hieman eri tavalla.

Yhdistämällä vankka ammattitaito, kolme persoonaa erilaisine vahvuuksineen sekä yhteinen näkemys, syntyi Avanto Property Team.

– Antti, Liisa ja Sanna

YHTEYSTIEDOT

SÄHKÖPOSTI

team@avanto.fi
tai muodossa
etunimi.sukunimi@avanto.fi

PUHELIN

+358 400 280 400 (Antti Aspholm)

POSTIOSOITE

Avanto Property Team Oy
Bolero Business Park
Atomitie 2C
00370 Helsinki